Our Hospitals

Bilgi:

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yapılan Sağlıkta Kalite Değerlendirmesinde Son 6 Yıldır Mersin'de En Yüksek Puanı Almanın Grurunu Yaşıyoruz.

Detay

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Güven Veriyor

Erdemli’de hasta kabulüne başlayan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, bölgedeki sağlık açığını kapatarak, Erdemlilere derin bir nefes aldırdı.  Genel hastanesi yapısı, ameliyathaneleri, yataklı servisi ve acil servisindeki teknolojinin son sistem cihazlarını kullanan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, kulak burun boğaz, ortopedi ve travmatoloji, dermatoloji, göz sağlığı ve hastalıkları, ruh ve sinir hastalıkları, radyoloji, biyokimya, beslenme ve diyet, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, beyin ve sinir cerrahisi, nöroloji, üroloji, anestezi ve reanimasyon branşlarında hizmet veriyor.

SAĞLIK TURİZMİNE KATKI

Mersin’in Erdemli ilçesinde açtıkları ikinci şube ile sağlık turizmine ciddi oranda katkı sağlayan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, alanında uzman hekimleri ile çevre illerden de hasta alıyor. Sağlık turizminde Mersin’i farklı bir yere getirmek isteyen Özel Yenişehir Hastaneleri, sağlık devi olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek kente değer katıyor.

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR

Merkez şube ve Erdemli şubesinde teknoloji takipçisi olma özelliği taşıyan Özel Yenişehir Hastaneleri son teknoloji cihazları ile hastanın rahatsızlığına kısa sürede cevap veriyor.

UZMAN KADRO

Her biri özel olarak seçilen sağlık sektöründe tecrübesi ile üne kavuşan hekimlerden oluşan kadrosu ve güler yüzlü personelleri ile Erdemli’ye güven veren sağlık kuruluşu konumunda olan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi kısa sürede bölge halkın güvenini kazanmayı başardı.

Haber: https://www.cukurovaexpres.com/ozel-erdemli-yenisehir-hastanesi-guven-veriyor

Social Media :

Online Quick Transactions

You can easily and quickly make an appointment from the online
transactions section and access your analysis results.

Erdemli Yenişehir Hastanesi Call Us Online Lab