Hastanelerimiz

Bilgi:

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yapılan Sağlıkta Kalite Değerlendirmesinde Son 6 Yıldır Mersin'de En Yüksek Puanı Almanın Grurunu Yaşıyoruz.

Detay

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi

Size ve Sağlığınızı Önemsiyoruz...

Özel Erdemli Yenişehir Hastaneleri olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Rutin kontrollerinizi düzenli olarak yaptırmayı unutmayın.

Check-Up

Kendi ve sevdiklerinizin sağlığı için Check-Up yaptırmayı ihmal etmeyin. Erkekler ve kadınlar için önerilen testlerle sağlığınızı takip edin.

Son 6 Yıldır Mersin'de En Yüksek Puanı

Son 6 Yıldır Mersin'de
En Yüksek Puanı

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yapılan Sağlıkta Kalite Değerlendirmesinde Son 6 Yıldır Mersin'de En Yüksek Puanı Almanın Grurunu Yaşıyoruz

  • Güven Veren ve Etik Hizmet Anlayışı

  • Dürüstlük Odaklı Sağlık Anlayışı

  • A Kalite Sağlık Hizmeti

Sayılarla Yenişehir Hastanesi

Onlarca birim ve onlarca hekim kadrosu ile Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Hizmetinizde

Hekimler

Bünyemizde 23+ hekim ile hizmet veriyoruz.

Birimler

21 bölümde tüm hekimlermizle hizmet veriyoruz.

Hasta

Özel Yenişehir hastanesi, yıllık ortalama 1 milyon hasta

24 Saat

Özel Yenişehir hastanesi olarak 24 saat hizmet vermekteyiz.

Etkinlikler

Mersin Özel Yenişehir Hastanesi olarak birçok etkinlik düzenledik.

Tüm Etkinlikler

Tıbbi Birimler

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Olarak Tüm Birimlerimiz ile Yanınızdayız. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi olarak; güven veren, etik hizmet anlayışına sahip, mükemmellik ve dürüstlük odaklı sağlık anlayışı çerçevesinde dokunduğumuz hayatlara değer katmak için çalışıyoruz.

Anlaşmalı Kurumlar

Mersin Özel Yenişehir Hastanesi olarak anlaşmalı kurumlar listemiz detaydaki gibidir. Anlaşmalı kurumları incelemek için lütfen tıklayınız.

+ Tümünü Göster

Güncel Haberler

Hastanemiz hakkında duyuru, basın bültenleri ve haberlere erişebilirsiniz.

+ Güncel Haberler + Duyurular

Uz. Dr. Ezgi BAYRAKTAR: Aşırı Terlemenin Nedenleri ve Tedavisi

Terlemenin egzersiz esnasında sıcak ve soğuk havalarda vücut ısısını düzenleyen fizyolojik bir mekanizma olduğunu belirten Uz. Dr. Bayraktar, ‘ Gerekenden fazla olması durumunda kişiyi huzursuz eden, stres yaratan cildi tahriş eden ve enfeksiyona yatkınlık oluşturan tablolar ortaya çıkar ve yaşam kalitesini olumsuz etkiler ve sosyal anksiyete bozukluğuna yol açar. Aşırı terleme toplumun ortalama yüzde 3’ ünde gözlenmektedir. Aşırı terleme bölgesel ve yaygın olmak üzere iki tipe ayrılır. Bölgesel...

* 12 Temmuz 2023 Çarşamba

* Güncel Haberler

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi ile Erdemli Belediyesi Basketbol Takımı Arasında Protokol İmzalandı

Mersin’den sonra Erdemli’ye yaptıkları sağlık yatırımı ile dikkatleri üzerine çeken Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi yeni kurulan Erdemli Belediyesi Basketbol takımına forma sponsoru oldu. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz Örener, hastane yönetimi, belediye yetkilileri ve Erdemli mahalle muhtarlarının katıldığı protokol yemeğinde, imza töreni yapıldı.

* 12 Temmuz 2023 Çarşamba

* Güncel Haberler

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Güven Veriyor

Erdemli’de hasta kabulüne başlayan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, bölgedeki sağlık açığını kapatarak, Erdemlilere derin bir nefes aldırdı. Genel hastanesi yapısı, ameliyathaneleri, yataklı servisi ve acil servisindeki teknolojinin son sistem cihazlarını kullanan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, kulak burun boğaz, ortopedi ve travmatoloji, dermatoloji, göz sağlığı ve hastalıkları, ruh ve sinir hastalıkları, radyoloji, biyokimya, beslenme ve diyet, gene...

* 12 Temmuz 2023 Çarşamba

* Güncel Haberler

Erdemli Belediyespor, Sağlık Taramasından Geçti

Pandemi dönemi sonrasında, 2020-2021 Spor Toto Bal Ligi’nde (BAL) mücadele edecek olan Erdemli Belediyespor, geçen hafta Erdemli Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Mükerrem Tollu’nun başlama vuruşunu yapması ile idmanlara başlamıştı. TFF’nin ligleri başlatması için gün sayan sarı-yeşilli takımın futbolcuları, tam kadro sağlık taramasından geçti.

* 12 Temmuz 2023 Çarşamba

* Güncel Haberler

Uz. Dr. Mehmet Fatih YILMAZ: Mevsimsel Duygudurum Bozukluğu

Mersin’de sağlık sektöründe öncü konumda olan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Mehmet Fatih Yılmaz, kış aylarına girilmesi ile birlikte insanların ciddi oranda ruhsal problemlerle karşı karşıya olduğunu belirterek, bu durumun ciddiye alınması gerektiğinin altını çizdi. Tedaviden kesinlikle kaçınılmaması gerektiğini belirten Dr. Yılmaz, sürecin uzman hekimler tarafından takip edilmesi gerektiğini belirtti.

* 12 Temmuz 2023 Çarşamba

* Güncel Haberler

Uz. Dr. Ferda Köksal: Hipertansiyon Hastaları Yaz Aylarına Dikkat

‘Hipertansiyonu olan hastalar su ve tuz dengesini iyi düzenlemeli, az yağlı veya yağsız süt ve süt ürünleri, zeytinyağı, ayçiçeği yağı, mısırözü yağı gibi özellikle doymamış yağ asidinden zengin bitkisel sıvı yağlarla pişirilmiş yiyecekler tüketilmelidir’ Diyen Uzm. Dr. Ferda Köksal, kola, meyve suyu gibi kan şekerini yükselten sıvılardan uzak durulması gerektiğinin altını çizerek, ‘Her gün posadan zengin 3-4 porsiyon çeşitli taze sebze ve meyve tercihleri ince ve kalın bağırsağın düzenli çalışm...

* 12 Temmuz 2023 Çarşamba

* Güncel Haberler

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Protokol İmzalandı

Gençlik ve Spor Müdürlüğü personelinin özel sağlık kuruluşlarından daha etkin ve ekonomik koşullarda yararlanmasını sağlamak amacı ile Özel Yenişehir Hastanesi ile işbirliği protokolü imzalandı. İl Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen işbirliği protokolü Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz ile Özel Yenişehir Hastanesi Kurumsal Pazarlama sorumlusu Şebnem Şahiner sözleşmeyi karşılıklı imzaladı.

* 12 Temmuz 2023 Çarşamba

* Duyurular

Etkinlikler

Mersin Özel Yenişehir Hastanesi olarak birçok etkinlik düzenledik.

Tüm Etkinlikler

Sayılarla Yenişehir Hastanesi

Numbers that speak about banking service.

Hekimler

Bünyemizde 36+ hekim ile hizmet veriyoruz.

Birimler

21 bölümde tüm hekimlermizle hizmet veriyoruz.

Hasta

Özel Yenişehir hastanesi, yıllık ortalama 1 milyon hasta

24 Saat

Özel Yenişehir hastanesi olarak 24 saat hizmet vermekteyiz.

Sağlıklı Bilgiler

Sağlıklı bilgiler köşemizden birçok faydalı bilgiye erişebilirsiniz.

+ Tüm Makaleler

Instagram

Kardiyovasküler Cerrahi

Online Hızlı İşlemler

Online işlemler bölümünden kolay ve hızlı şekilde randevu alabilir,
tahlil sonuçlarınıza erişebilirsiniz.

Erdemli Yenişehir Hastanesi Bizi Arayın Online Tahlil Sonucu