Hastanelerimiz

Bilgi:

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yapılan Sağlıkta Kalite Değerlendirmesinde Son 6 Yıldır Mersin'de En Yüksek Puanı Almanın Grurunu Yaşıyoruz.

Detay

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi ile Erdemli Belediyesi Basketbol Takımı Arasında Protokol İmzalandı

Mersin’den sonra Erdemli’ye yaptıkları sağlık yatırımı ile dikkatleri üzerine çeken Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi yeni kurulan Erdemli Belediyesi Basketbol takımına forma sponsoru oldu. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz Örener, hastane yönetimi, belediye yetkilileri ve Erdemli mahalle muhtarlarının katıldığı protokol yemeğinde, imza töreni yapıldı.

‘ERDEMLİ’YE DEĞER KATAN HİZMET’

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi’nin Erdemli’ye yaptığı sağlık yatırımının Erdemli için önemli bir şans olduğunun altını çizen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ‘Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Mersin’den sonra Erdemli’ye açtıkları hastane ile bölge halkımızı ve bizleri sevindirdi. Daha kaliteli hizmet alabilmek adına Erdemli’nin böyle bir hastaneye ihtiyacı vardı. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi’nde istihdam edilen personellerin de bölge halkından olması Erdemli adına da son derece sevindirici. Spora ve sporcuya verdikleri değeri gösteren bir kuruluş olan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, Erdemli Belediyesi Basketbol Takımına sponsor olarak bizlere güç sağladı. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz Örener’e hem bölgemize yaptıkları yatırım hem de takımımıza sağladığı desteklerden dolayı Erdemlililer adına teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

‘SPORUN VE SPORCUNUN DESTEKÇİSİYİZ’

Sporun her zaman desteklenerek yaşatılması gerektiğini belirten Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz Örener, ‘Kentin yükselen bölgelerinden olan Erdemli’ye yaptığımız yatırımdan dolayı oldukça mutluyuz. Gerek bölge halkı gerekse yapısı ile örnek ilçelerimiz arasında yer alan Erdemli’ye değer katmak ve sağlık alanındaki açığı kapatmak adına Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi olarak en kaliteli hizmeti vermeye gayret göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sporun ve sporcunun desteklenmesi adına Erdemli Belediyesi Basketbol Takımının her zaman yanında olduğumuzu bildirir, takımımıza girmiş oldukları bu yolda başarılar dileriz’ dedi.

Haber: https://www.cukurovaexpres.com/ozel-erdemli-yenisehir-hastanesi-ile-erdemli-belediyesi-basketbol-takimi-arasinda-protokol-imzalandi

Sosyal Medya :

Online Hızlı İşlemler

Online işlemler bölümünden kolay ve hızlı şekilde randevu alabilir,
tahlil sonuçlarınıza erişebilirsiniz.

Erdemli Yenişehir Hastanesi Bizi Arayın Online Tahlil Sonucu