Hastanelerimiz

Bilgi:

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yapılan Sağlıkta Kalite Değerlendirmesinde Son 6 Yıldır Mersin'de En Yüksek Puanı Almanın Grurunu Yaşıyoruz.

Detay

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi

Kurucumuz

Opr. Dr. Asım ÖRENER

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Asım ÖRENER 5 Nisan 1953’de Mersin’in Silifke ilçesinde dünyaya gelmiştir.

İlk ve orta öğretimini Silifke de tamamladıktan sonra lise eğitimini Mersin Tevfik Sırrı Gür Lisesinde tamamlayıp; 1972 yılında başarı ile mezun olmuştur. Yine mezun olduğu sene Ankara Hacettepe Tıp Fakültesini kazanmıştır. 1978 yılın da Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

1979 yılında Ankara büyük doğum evi Zekeriya Burak Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisası kazanmıştır. İhtisası kazandığı yıl içerisinde 21 Nisanda Nuran ÖRENER ile dünya evine girmiştir. Bu evlilikten Mehmet Deniz adında bir oğlu ve Elif adın da bir kızı dünyaya gelmiştir.

İhtisasını tamamladıktan sonra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan devlet hastanelerinde 22 yıl hizmet verdikten sonra emekliye ayrılmıştır. 2002 yılında Mersin Özel Yenişehir Hastanesini kurmuştur ve 2008 yılına kadar kurduğu hastaneyi başarılı bir şekilde yönetmiştir.2008 yıllında da geçirdiği rahatsızlıktan dolayı hayatına gözlerini yummuştur.

Kendisini sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.

Sosyal Medya :

Online Hızlı İşlemler

Online işlemler bölümünden kolay ve hızlı şekilde randevu alabilir,
tahlil sonuçlarınıza erişebilirsiniz.

Erdemli Yenişehir Hastanesi Bizi Arayın Online Tahlil Sonucu